pomysłodawca

Impreza Roku - jest to przedsięwzięcie organizowane w celach rozrywkowych mające na celu dostarczenie ogromnej dawki niezapomnianych wrażeń, poznania ciekawych ludzi czy pozyskania interesujących kontaktów wśród społeczności akademickiej. Liczne eventy takie jak „pokazy tancerzy ognia”, „sesja zdjęciowa z profesjonalnym fotografem i stylistą”, „pokazy capoeiry” czy w końcu „występy zmysłowych tancerek” przyczynią się do zwiększenia zainteresowania wśród potencjalnych uczestników imprezy. (Łódź, realizowana od 2009 roku w klubach: Lordis, Bedroom)

Lodz Games Expo - targi gier komputerowych, nowinek technicznych. Podczas dwu-dniowych targów odbywać się będą liczne pokazy, premiery nowości w świecie gier. Każdy bez względu na wiek będzie mógł nie tylko zwiedzić promocję wystawienniczą i zakupić wybrane przez siebie gry, ale także je za darmo wypróbować. Podczas targów zorganizowane zostaną konkursy i turnieje z nagrodami. (Łódź, w trakcie realizacji)

out-of-the-money | workshops - projekt skierowany do tych, którzy pragną związać swoja przyszłą karierę z rynkiem finansowym. Tygodniowy cykl warsztatów, odbywający się na Wydziałach Ekonomiczno-Socjologicznym, Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, to spotkania przeprowadzone przez najwyższej klasy specjalistów z dziedziny rynków kapitałowych, finansów i bankowości. (Łódź, w trakcie realizacji)

Investment Appraisal -w pełni profesjonalny kwartalnik ekonomiczno – gospodarczy, przygotowywany przez studentów i zawodowych dziennikarzy. Skierowany przede wszystkim do studentów kierunków ekonomicznych oraz managerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów oraz osób dynamicznych otwartych na nowe trendy, szukających często niesztampowych , niestandardowych rozwiązań.(Łódź, realizowany od 2012 roku)

Counts Twice - pięciodniowy, dofinansowany ze środków Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego i Rektora Uniwersytetu Łódzkiego wyjazd, który stanie się milowym krokiem w rozwoju jego uczestników.

GET READY! – to cykl bezpłatnych warsztatów, organizowanych w maksymalnie 30 osobowych grupach, mający na celu zapoznanie studentów z tajnikami zarządzania zasobami ludzkimi oraz umożliwiający im nabycie i rozwiniecie swoich umiejętności miękkich, a także podniesieniu kwalifikacji w pisaniu życiorysu, listu motywacyjnego, oraz w autoprezentacji podczas rozmów kwalifikacyjnych.(Łódź, realizowany od 2012 roku)

Lodz pracuje - portal z ofertami pracy (Łódź, realizowany od 2012 roku)